Mersin Tarsus Belediyesi’nin yeni dönemin ilk meclis toplantısı, Tarsus Belediye Başkanı Ali Boltaç başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıda, yeni meclis üyeleri oylama ile belirlendi ve Başkan Boltaç, belediyenin mali durumu hakkında bilgi vererek, Tarsus’un çıkarları doğrultusunda hareket edilmesi gerektiğini vurguladı. Ayrıca, belediyenin toplam borcu hakkında da bilgi veren Boltaç, alınan kararların Tarsus’a hayırlı olmasını temenni etti.